کنترل پنلارتباط با ماصفحه اصلي

زبان:
نام کاربری:  
کلمه عبور:
کاربر جدید فراموشی کلمه عبور
 
   
معرفی شرکت
محصولات
ارتباط با ما
معرفی مدیران
خبر
گالري
نظام کیفیت
سایتهای مرتبط
طرفهای تجاری
نقشه سایت
ثبت نام
 
 
 
 

  معرفی مديران شرکت

 

  مدير عامل
   
  نام: حسن
  نام خانوادگي: صالحوند
  ميزان تحصيلات: فوق ليسانس
  رشته تحصيلي: مديريت پروژه
  پست الكترونيكي : H.Salehvand@Kswco.com
 
  قائم مقام مالی اداری مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره
                                    
  نام: مختار
  نام خانوادگي: غیاثی
  ميزان تحصيلات:
  رشته تحصيلي:
  پست الكترونيكي : M.Ghiassi@Kswco.com
 
  قائم مقام مدیر عامل در امور مجموعه چرخ
   
  نام: ابوالقاسم             
  نام خانوادگي: منتطری
  ميزان تحصيلات:
  رشته تحصيلي:
  پست الكترونيكي :  A.Montazeri@Kswco.com
 
  قائم مقام مدیرعامل در امور توسعه ، نوسازی و بازساری خطوط تولید
   
  نام: مصطفی                   
  نام خانوادگي: نوری لطیف
  ميزان تحصيلات:
  رشته تحصيلي:
  پست الكترونيكي : M.Noori@Kswco.com
   
  قائم مقام مدیر عامل در امور تولید رینگ
                                                              
                                                        
  نام: ابراهیم                                               
  نام خانوادگي: عزیزی                                
  ميزان تحصيلات: فوق ليسانس  رشته تحصيلي: مديريت پروژه
  پست الكترونيكي : E.Azizi@Kswco.com  
 
  مدیریت منابع انسانی
   
  نام: حیدر                                                          
  نام خانوادگي: حبیبی نیا
  ميزان تحصيلات: ليسانس
  رشته تحصيلي: ریاضی
  پست الكترونيكي : H.Habibi@Kswco.com
   
  مدیریت مالی
   
  نام: سید عزیز
  نام خانوادگي: حسینی
  ميزان تحصيلات: ليسانس   رشته تحصيلي: حسابداری
  پست الكترونيكي : A.Hoseini@Kswco.com
 
  مدیریت اجرایی سایت خرمشهر
   
  نام: علی   نام خانوادگي:  فرحانیان
  ميزان تحصيلات : ليسانس   رشته تحصيلي: شیمی
  پست الكترونيكي : A.Farhanian@Kswco.com
   
  مديريت اجرایی سایت تهران
   
  نام: عباس   نام خانوادگي:  فلاح
  ميزان تحصيلات : فوق دیپلم   رشته تحصيلي: مکانیک
  پست الكترونيكي :  A.Fallah@Kswco.com 
   
  مدیریت کیفیت جامع
   
  نام: محسن
  نام خانوادگي: مرادی
  ميزان تحصيلات : دکتری   رشته تحصيلي: مدیریت کسب و کار گرایش استراتژیک
  پست الكترونيكي :  M.Moradi@Kswco.com
   
  مديريت بازاریابی و فروش
   
  نام : فرهود
  نام خانوادگی : اقتداری
  ميزان تحصيلات : ليسانس   رشته تحصيلي: برق
 پست الكترونيكي : F.Eghtedari@Kswco.com
   
 سرپرست مدیریت حراست و مشاور مدیر عامل
   
  نام:
  نام خانوادگي: 
  ميزان تحصيلات :
  رشته تحصيلي:
 پست الكترونيكي :   
   
 
   
 
 
   
 
 
 
   
 
 
   
 
 
 
 
      
Copyright © 2017  kswco.comAllright Reserved